Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

18 czerwca 2018

Mamy za sobą bardzo udany występ na zawodach z Orientacji Precyzyjnej w Czechach. Zawody Trail-O Adventure odbyły się w dniach 16-17 czerwca 2018 w miejscowościach Přepychy i Sedloňov u podnóża Gór Orlickich.

W kategorii PARA, w trakcie etapu E1, Marzena Borucka z TUR Borówka zajęła piąte miejsce. Zaraz za Marzeną, na szóstej pozycji uplasował się Sławomir Mysza z InO JURA.

Podczas drugiego dnia zawodów w etapie E2, Sławek Mysza zajął czwarte miejsce. Niestety,  Marzena Borucka nie mogła wystartować w etapie E2 – wielka szkoda, bo była realna szansa na zajęcie miejsca medalowego. Ostatecznie po dwóch etapach zawodów, w klasyfikacji PARA, reprezentanci Polski uzyskali następujące wyniki:

- Sławomir Mysza – 5 miejsce

- Agata Cieśluk – 8 miejsce

- Malwina Białogłowska – 10 miejsce

- Bartek Kupiszak – 12 miejsce

- Marzena Borucka – 13 miejsce

- Grażyna Bator – 14 miejsce

Na uwagę zasługuje również świetny wynik Jacka Wieszaczewskiego, który w kategorii OPEN po dwóch etapach zajął 3 miejsce.