Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

04 listopada 2020

Sukces Polaka na TORUS Cup 2020.

W zakończonym wczoraj Pucharze TORUS CUP, zawodnik Mateusz Kula z KOS BnO Szczecin uplasował się 2 miejscu. W zawodach wystartowało łącznie 551 zawodników .

Drugi zawodnik z Polski - Maciej Urbaniak, reprezentujący Akademicki Klub Imprez na Orientację w Krakowie - AKInO Kraków zajął 8 miejsce.

Na 38 miejscu a zarazem na 3 wśród startujących Polaków był Jacek Wieszaczewski z Orientop Wrocław.

W kat B, 7 miejsce zajął Michał Bek a drugi z Polaków - Przemek Patejko zajął 17 miejsce .

Wysokie lokaty polskich zawodników pozwoliły Polsce uplasować się na 4 miejscu w klasyfikacji państw startujących w zawodach.
W trakcie zawodów prowadzony był również ranking klubowy i tam z polskich zespołów najlepiej wypadł wrocławski Orientop, zajmując 10 miejsce.

Brawa dla wszystkich startujących.

Cieszy fakt, że oprócz wysokich miejsc Naszych Zawodników, Polska  była tak licznie reprezentowana, bo w zawodach wystartowało aż 38 osób.

Tylko Hiszpania była liczniej reprezentowana - 52 osoby.
Bez wątpienie ogromne gratulacje należą się Mateuszowi, który jest doświadczonym zawodnikiem ale na uwagę zasługuje również bardzo dobry wynik Macieja Urbaniaka.

Maciej Urbaniak, który wraz z żoną zajmuje się promocją i organizacją imprez na orientację PROInO,  dopiero rozpoczął swoją przygodę z orientacją precyzyjną a już udało mu się tak wiele osiągnąć.
Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących w zawodach.