Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

ORIENTACJAPRECYZYJNA

29 stycznia 2019

W trakcie naszego poniedziałkowego treningu, przekonaliśmy się, że we współczesnym świecie, podróże w czasoprzestrzeni są już możliwe i są dostępne dla każdego.
Aby z Borowej Wsi dojechać do katowickiego Nikiszowca, zamiast standardowych 25 km, wystarczy przebyć niecałe 10 km aby znaleźć się w centrum Nikiszowca na placu przy kościele Św Anny. Pomimo, że mamy końcówkę stycznia, to udało nam się również trafić na obchody uroczystości Bożego Ciała, które normalnie wypadają w czerwcu lub w maju. 
Jak to możliwe....?

Dzięki uprzejmości Kierownictwa Kolejkowa w Gliwicach, naszą trasę treningową zorganizowaliśmy na makiecie zabytkowego kościoła Św. Anny w Nikiszowcu. Okazuje się, że dokładność makiet zaprezentowanych w Kolejkowie w Gliwicach jest tak wierna i precyzyjna, że naprawdę można się poczuć jak w realnej rzeczywistości. Makieta kościoła w Nikiszowcu jest wykonana w skali 1:25 więc efekt wizualny robi ogromne wrażenie.
Bardzo dziękujemy pani manager z Kolejkowa w Gliwicach, że mogliśmy ustawić nasze mini lampiony na makiecie Nikiszowca i liczymy na dalszą współpracę z Orientacją Precyzyjną, 
bo na każdej z makiet gliwickiego Kolejkowa, moglibyśmy zorganizować odrębne zawody.

 

Poniżej mapa z naszej trasy oraz  wyniki poniedziałkowych zawodów.

Precyzyjni w Kolejkowie