Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

ORIENTACJAPRECYZYJNA

22 stycznia 2019

Orientacja Precyzyjna zagościła w Warszawie i zamierza się na tam na stałe zadomowić. 
Na sobotnim, porannym spotkaniu, pojawiała się świetna ekipa z Fundacji Ożarowska oraz gościliśmy też ubiegłorocznego Mistrza Polski w Orientacji Precyzyjnej Mariusza Włodarskiego. 
Uczestnicy mogli zapoznać się z naszą trudna i wymagająca dyscypliną, a także przekonać się w praktyce jak  wyglądają treningi.
W drugiej połowie dnia, z Orientacją Precyzyjną zapoznali się uczestniczy zajęć z mazowieckiej Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. 
Tym razem było to spotkanie ze sporą grupą dzieciaków. Najpierw krótkie wprowadzenie a później trudne zadania i podobnie jak na wcześniejszym spotkaniu uczestnicy świetnie sobie poradzili.
W poniedziałek natomiast gościliśmy w Szkole Podstawowej 216 w Warszawie. 
Tam uczniowie klas 4-6 też z zainteresowaniem wysłuchali krótkiej prelekcji o Orientacji Precyzyjnej i dostali na koniec mapką szkoły z punktami kontrolnymi, aby móc się przekonać jak w praktyce jak wygląda Orientacja Precyzyjna.

 

Wszystkie te spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że na następnych zawodach w Orientacji Precyzyjnej w kat. Para wystartuje spora grupa zawodników .

 

 

Precyzyjna Warszawa