Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

16 września 2019

Za nami bardzo ważne wydarzenie sportowe w Orientacji Precyzyjnej.
W dniach od 13 do 15 września 2019, w okolicach Pilchowic koło Jeleniej Góry, odbyły się Mistrzostwa Polski oraz Puchar Europy w Orientacji Precyzyjnej. Zawody zaliczane były do międzynarodowego rankingu IOF – WRE.

Podczas pierwszego dnia, w piątek 13 września, zawodnicy wystartowali w 3-osobowych sztafetach. W kategorii PARA, najlepsza polska sztafeta, w składzie Zbigniew Bąk, Sławomir Mysza oraz Mariusz Włodarski, zajęła 20 miejsce w klasyfikacji generalnej.

W sobotę 14 września, odbyły się tzw. czasówki -  Temp-O, a najlepszy polski zawodnik w kategorii PARA – Rafał Bednarski z TUR Borówka, zajął 10 miejsce.

W niedzielę 15 września, podczas konkurencji PreO, po raz kolejny wyróżnił się

Rafał Bednarski, który w kategorii PARA, zdobył tytuł Mistrza Polski 2019. Kolejne miejsca na podium w randze Mistrzostw Polski dla kategorii PARA, zajęli: Sławomir Mysza – 2 miejsce,