Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

ORIENTACJAPRECYZYJNA

13 lutego 2018

Ferie, ferie i po feriach więc najwyższy czas aby wrócić do naszych szkoleń z orientacji precyzyjnej. Wczoraj, 12 lutego, spotkaliśmy się po raz kolejny w Ośrodku w Borowej Wsi na naszych cyklicznych warsztatach. Ciągle nie udaje się nam zrealizować naszych planów szkoleń w terenie, ponieważ dni są wciąż jeszcze bardzo krótkie i o godzinie 17-tej jest ciemno a my nie czujemy się jeszcze na tyle zaawansowanymi zawodnikami aby próbować sił w orientacji nocnej.... ale i na to przyjdzie czas:-)

Mimo wszystko, dla chcącego nic trudnego, a my po raz kolejny udowadniamy, że dla nas żadne bariery nie istnieją i tym razem zorganizowaliśmy prawdziwe zawody Trail-O. A terenem naszych zawodów była ..... świetlica Ośrodka w Borowej Wsi. Specjalnie dla tego celu, nasz etatowy kartograf - Jan Zdanowicz, przygotował mapę salki szkoleniowej.

 

Każdy z nas otrzymał prawdziwą kartę startową, mapę i perforator.... no i wyruszyliśmy w trasę. Na razie trasę zaliczyliśmy jeszcze pod okiem naszych instruktorów ale wielkimi krokami zbliżają się terminy naszych zawodów, w których planujemy wystartować i tam będziemy mogli liczyć już tylko na swoje własne umiejętności.

Jeżeli tylko pogoda nie pokrzyżuje naszych planów, to następne nasze szkolenie w Borowej Wsi już na pewno zorganizujemy w terenie.

 

Serdecznie zapraszamy do Borowej Wsi na poniedziałek 26 lutego :-)

 

Indoor Trail-O