Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

ORIENTACJAPRECYZYJNA

18 września 2021

W  trudnych piaskowych warunkach, na litewskich polach zostały rozegrane międzynarodowe zawody Falco Cup.  Zawody były zaliczane do rankingu WRE.
Zawodnicy z Polski wyróżnili się licznym udziałem i bardzo dobrymi wynikami.
Na uwagę zasługuję bardzo dobry występ Jacka Wieszaczewskiego, który zajął pierwsze miejsce w niedzielnym etapie. Końcowe wyniki kat Open to 6 pozycja Maciej Urbaniak, 7 miejsce to Jacek Wieszaczewski  a jako trzeci z Polaków to Adam Stalka, który zajął w generalnej klasyfikacji 22 miejsce .
Z kategorii Para najlepsza okazała się Agata Ludwiczak zajmująca 10 miejsce , tuż za nią był Mariusz Włodarski - obydwoje z reprezentujący  MKS Metalowiec Łódź - Orientacja Sportowa. 12 miejsce a zarazem 3 spośród Polskiej ekipy przypadło zawodnikowi z  WKS Wawel - Orienteering Team Zbigniewowi  Bąkowi.  Na uwagę też zasługuję występ  Agata Cieśluk, która zajęła 6 miejsce w TempO w kat. Para .
Zawodnicy Kat Para to beneficjenci projektu " Z mapą ponad bariery" współfinasowanego ze środków  PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych